Курсове за 7 клас – Съботни групи


Вече можете да се запишете за учебната 2019/2020 г. по един от двата начина:

1. Като попълните този Електронен Формуляр

Забележка: Чрез електронния ни формуляр можете да се запишете само в блок – по двата предмета – БЕЛ и МАТ, като задължително ще получите потвърждение в рамките на 24 часа в работни дни. Ако искате да посещавате курс само по един от предметите, моля свържете се с нас.

2. Като позвъните в някой от офисите ни или с имейл на mejduchasie@gmail.com

Лятна кампания за записване – 11.05 – 31.08

Можете да се запишете за курс още сега. Внасянето на таксата очакваме да направите в рамките на седмица в офис на Образователен център “Междучасие” или на банковата сметка, изписана в потвърждението за записване.

*Групите, в които свободните места са изчерпани се свалят от сайта.

Можете да изберете курс от следните съботни групи:

Начало на курсовете: 14 септември, 2019 г.


Място на провеждане: Учебен офис на ул. Гурко 45
Начален час: 11:45 ч.

Ел. Боянова  –  БЕЛ – 11:45 – 13:45  ч.                     

В. Иванова – МАТ – 14:00 – 16:00  ч.                      


Място на провеждане:  41 ОУ    
Начален час: 09:15 ч.

В. Иванова – МАТ –   9:15 – 11:15  ч.           3 св. места/12                  

К. Тодоров-  БЕЛ – 11:30 – 13:30  ч.         2 св. места/12 

 

В. Стоянова – МАТ –   9:15 – 11:15  ч.           4 св. места/12              

Н. Димова –  БЕЛ – 11:30 – 13:30  ч.            1 св. места/12               


Място на провеждане: 41 ОУ
Начален час: 13:45ч. 

К. Тодоров –  БЕЛ –  13:45– 15:45  ч.                    

В. Стоянова – МАТ -16:00 – 18:00 ч.                        

           

Място на провеждане:  I АЕГ
Начален час: 11:30 ч.

Т. Узунова – МАТ  – 11:30 – 13:30  ч.                          

Ел. Петрова – БЕЛ – 13:45 – 15:45  ч.                

 

В. Тонева – МАТ  – 11:30 – 13:30  ч.                      

Ел. Петрова – БЕЛ – 13:45 – 15:45  ч.  

 

Ант. Андонов – БЕЛ  – 11:30 – 13:30  ч.                          

М. Донкова – МАТ – 13:45 – 15:45  ч.

                 

Място на провеждане:  I АЕГ

Начален час: 13:45 ч.

М. Донкова – МАТ –  13:45 – 15:45  ч.                                         

Ел. Петрова  –  БЕЛ – 16:00 – 18:00  ч.                          


Ем. Карлов – МАТ –  13:45 – 15:45  ч.                          

Цв. Димитрова –  БЕЛ – 16:00 – 18:00  ч.