Курсове за 7 клас – Седмични групи

Можете да се запишете за учебната 2024/2025 година по един от двата начина:

1. Като попълните този

Електронен Формуляр

Забележка: Чрез електронния ни формуляр можете да се запишете
от началото на месец април само в блок – по двата предмета – БЕЛ и МАТ, като задължително ще получите потвърждение в рамките на 24 часа в работни дни. Ако искате да посещавате курс само по един от предметите, моля, свържете се с нас.

2. Като позвъните в някой от офисите ни или с имейл на mejduchasie@gmail.com

Лятна кампания за записване – начало 11 май 2024 г.

Можете да се запишете за курс още сега, а внасянето на таксата очакваме да направите в рамките на седмица след 11 май на банковата сметка, изписана в потвърждението Ви за записване.

Плащането на таксите ще се извършва само по банков път.


*Групите, в които свободните места са изчерпани се свалят от сайта.

Можете да изберете курс от следните седмични групи:

Място на провеждане: Уч. офис. Гурко 45

МАТ – З. Савова – понеделник: 10:00 – 12:00 ч.    8 св. места/ 8

БЕЛ – Н. Димова – петък: 10:00 – 12:00 ч.            12 св. места/12

***

МАТ – Т. Илиева – четвъртък: 10:00 – 12:00 ч.    8 св. места/8

БЕЛ – Н. Димова – петък: 10:00 – 12:00 ч.          12 св. места/12

***

МАТ – Кр. Кръстев – вторник: 10:00 – 12:00 ч.          8 св. места/12

БЕЛ – Н. Димова – петък: 10:00 – 12:00 ч.         12 св. места/12

***

БЕЛ – К. Тодоров – понеделник: 14:30 – 16:30 ч.         9 св. места/12

МАТ– Т. Илиева – петък: 16:40 – 18:40 ч.           8 св. места/12

***

МАТ – Кр. Кръстев – вторник: 14:30 – 16:30 ч.            10 св. места/12     

БЕЛ – Н. Димова- петък: 14:30 – 16:30 ч.         10 св. места/12

***

БЕЛ – Ел. Петрова – понеделник: 16:40 – 18:40 ч.         12 св. места/12

МАТ– Т. Илиева – петък: 16:40 – 18:40 ч.         12 св. места/12

***

МАТ – Ем. Карлов – вторник: 16:40 – 18:40 ч.            12 св. места/12

БЕЛ – Б. Бонева – петък: 16:40 – 18:40 ч.         12 св. места/12

***

МАТ – З. Савова – понеделник: 14:30 – 16:30 ч.         7 св. места/ 9

БЕЛ – Б. Петрова – четвъртък: 16:40 – 18:40 ч.     11 св. места/12

 

Място на провеждане: Уч. офис. Дондуков 77

МАТ – В. Стоянова – понеделник: 10:00 – 12:00 ч.    12 св. места/12

БЕЛ – К. Тодоров – петък: 10:00 – 12:00ч.          12 св. места/12

***

МАТ – П. Коларова – четвъртък: 10:00 – 12:00 ч.          12 св. места/12 

БЕЛ – К. Тодоров – петък: 10:00 – 12:00 ч.        12 св. места/12

***

МАТ – В. Стоянова – понеделник: 14:30 – 16:30 ч.         12 св. места/12    

БЕЛ – К. Тодоров – петък: 14:30 – 16:30 ч.        7 св. места/12

***

МАТ – Вал. Димитрова – вторник: 14:30 – 16:30 ч.          10 св. места/12   

БЕЛ – Л. Динкова – сряда: 14:30 – 16:30 ч.        12 св. места/12

***

МАТ – Вал. Димитрова – вторник: 16:40 – 18:40 ч.          12 св. места/12   

БЕЛ – К. Тодоров – петък: 16:40 – 18:40 ч.         7 св. места/12

***

МАТ – В. Стоянова – вторник: 16:40 – 18:40 ч.          12 св. места/12   

БЕЛ – К. Тодоров – петък: 16:40 – 18:40 ч.         7 св. места/12

 

*През втория учебен срок се сменя часът на занятията, в зависимост от смяната на децата в училище.