Курсове за 7 клас – Съботни групи

Записване за СЪБОТНИ ГРУПИ за учебната 2019-2020 година

Можете да направите записване на някой от нашите телефони или чрез

ЕЛЕКТРОНЕН ФОРМУЛЯР

Забележка: Чрез електронния ни формуляр можете да се запишете само в блок – по двата предмета – БЕЛ и МАТ, като задължително ще получите потвърждение в рамките на 24 ч. в работни дни. Ако искате да посещавате курс само по един от предметите, можете да се запишете на някой от телефоните ни.
Внасянето на таксата можете да направите в рамките на седмица след 11 май в офис на Образователен център “Междучасие” или на банковата сметка, изписана в потвърждението за записване.

Можете да изберете курс на обучение в някоя от следните групи

Блоковете и групите, в които сe изчерпват свободните места, се свалят от сайта.

СЪБОТА

Начало: 14 септември, 2019 г., 

Място на провеждане: Учебен офис Гурко 45

Начален час: 11:30 ч.

Ел. Боянова  –  БЕЛ – 11:30 – 13:30  ч.                12 св. места/12    Блок 1

В. Иванова – МАТ – 13:45 – 15:45  ч.                  12 св. места/12

 

Начало: 14 септември, 2019 г., 

Място на провеждане:  41 ОУ

Начален час: 9:15 ч.

В. Стоянова – МАТ –   9:15 – 11:15  ч.           12 св. места/12      Блок 2

Н. Димова –  БЕЛ – 11:30 – 13:30  ч.               8 св. места/12

 

В. Иванова – МАТ –   9:15 – 11:15  ч.               12 св. места/12    Блок 3

К. Тодоров –  БЕЛ – 11:30 – 13:30  ч.               7 св. места/12

 

Начален час: 11:15 ч., 41 ОУ

Н. Димова –  БЕЛ –  11:30 – 13:30  ч.               8 св. места/12       Блок 4

В. Стоянова – МАТ -13:45 – 15:45  ч.               8 св. места/12

 

К. Тодоров –  БЕЛ –  11:30 – 13:30  ч.               7 св. места/12    Блок 5

В. Стоянова – МАТ – 13:45 – 15:45  ч.             8 св. места/12

 

Начален час: 13:30 ч.  41 ОУ

Н. Димова –  БЕЛ –  13:45– 15:45  ч.              8 св. места/12      Блок 6

В. Велкова – МАТ -16:00 – 18:00 ч.               7 св. места/12

 

К. Тодоров –  БЕЛ –  13:45– 15:45 ч.               11 св. места/12      Блок 7

В. Велкова – МАТ  -16:00 – 18:00 ч.               7 св. места/12

 

Н. Димова –  БЕЛ –  13:45– 15:45  ч.             8 св. места/12        Блок 8

В. Стоянова  – МАТ -16:00 – 18:00 ч.           12 св. места/12

 

Начало: 14 септември, 2019 г., 

Място на провеждане:  IАЕГ

Начален час: 9:15 ч.

Т. Узунова – МАТ –   9:15 – 11:15  ч.               12 св. места/12        Блок 9

М. Маджиров –  БЕЛ – 11:30 – 13:30  ч.         12 св. места/12

 

Б. Георгиев –  БЕЛ-   9:15 – 11:15  ч             12 св. места/12        Блок 10

В. Тонева – МАТ – 11:30 – 13:30  ч.              12 св. места/12

.

Ант. Андонов –  БЕЛ –   9:15 – 11:15  ч           12 св. места/12      Блок 11

Т. Узунова – МАТ  – 11:30 – 13:30  ч.               12 св. места/12

 

Начален час: 11:30 ч.,  IАЕГ

М. Донкова – МАТ –   11:30 – 13:30  ч.           12 св. места/12      Блок 12

Ел. Петрова –  БЕЛ – 13:45 – 15:45  ч.           12 св. места/12

 

Ант. Андонов –  БЕЛ –   11:30 – 13:30  ч.         12 св. места/12      Блок 13

М. Донкова – МАТ -13:45 – 15:45  ч.               12 св. места/12

 

Начален час: 13:45 ч.,  IАЕГ

Ем. Карлов – МАТ –  13:45 – 15:45  ч.              9 св. места/12          Блок 14

Цв. Димитрова –  БЕЛ – 16:00 – 18:00  ч.        12 св. места/12

 

Ем. Карлов – МАТ –  13:45 – 15:45  ч.               9 св. места/12          Блок 15

Ел. Петрова –  БЕЛ – 16:00 – 18:00  ч.             12 св. места/12