Курсове за 7 клас – Неделни групи

Лятна КАМПАНИЯ за записване за учебната 2021/2022 г.


За нашите курсове за седмокласници можете да се запишете по един от следните два начина:

1. Като попълните този
Електронен Формуляр

Забележка: Чрез електронния ни формуляр можете да се запишете само в блок – по двата предмета – БЕЛ и МАТ, като задължително ще получите потвърждение в рамките на 24 часа в работни дни. Ако искате да посещавате курс само по един от предметите, моля свържете се с нас.

2. Като позвъните на телефоните ни или с имейл на mejduchasie@gmail.com


Записване

Можете да се запишете за курс още сега. Внасянето на таксата очакваме да направите в рамките на седмица след 11 май на следната банкова сметка:

“Междучасие тех” ООД, Райфайзен банк (България) ЕАД , BG45RZBB91551008777534, BIC: RZBBBGSF

Важно: От 10.03.2021 г. плащането на таксите ще се извършва само по банков път.

.

*Групите, в които свободните места са изчерпани, се свалят от сайта.

Можете да изберете курс от следните неделни групи:

Начало на курсовете – 19 септември, 2021 г.


Място на провеждане – IAЕГ
Начален час:
9:15 ч.

***

Ив. Симеонов  – МАТ – 9:15 – 11:15 ч.                3 св. места/18          

Н. Димова – БЕЛ- 11:30 – 13:30 ч.                3 св. места/12             

***

Св. Гьорева – МАТ- БЕЛ – 9:15 – 11:15 ч.                5 св. места/12           

П. Алексиев – 11:30 – 13:30 ч.                            5 св. места/12                                      

***

Пл. Гостев  – МАТ – 9:15 – 11:15 ч.                8 св. места/12                                   

В. Михайлова – БЕЛ- 11:30 – 13:30 ч.              4 св. места/15                                         

***

Б. Петрова  – БЕЛ – 9:15 – 11:15 ч.                  6 св. места/12       

Ир. Стайкова – МАТ- 11:30 – 13:30 ч.                  6 св. места/12                           

 

Място на провеждане – IAЕГ
Начален час: 11
:30 ч.

***

П. Алексиев  – БЕЛ – 13:45 – 15:15 ч.                   5 св. места/18          

Ив. Симеонов  – МАТ – 11:30 – 13:30 ч.                5 св. места/12            

                                                               

***

Св. Гьорева – МАТ – 11:30 – 13:30 ч.             6 св. места/12 

В. Михайлова  – БЕЛ- 13:45 – 15:45 ч.              6 св. места/15 

***

Ир. Стайкова – МАТ – 11:30 – 13:30 ч.              5 св. места/12        

Н. Димова  – БЕЛ- 13:45 – 15:45 ч.              5 св. места/12                               

***

К. Тодоров – БЕЛ – 11:30 – 13:30 ч.              4 св. места/12               

Ир. Стайкова  – МАТ –  13:45 – 15:45 ч.              4 св. места/12 

  

Място на провеждане – IAЕГ

Начален час: 13:45 ч.

***

Б. Георгиев  – БЕЛ – 13:45 –  15:45 ч.                6 св. места/15      

Ив. Симеонов  – МАТ – 16:00 – 18:00 ч.             5 св. места/18                              

***

Ив. Симеонов  – МАТ- 13:45 –  15:45 ч.              6 св. места/18        

Н. Димова  – БЕЛ – 16:00 – 18:00 ч.                5 св. места/12                                

***

В. Михайлова  – БЕЛ – 13:45 –  15:45 ч.                8 св. места/12     

Ив. Симеонов  – МАТ – 16:00 – 18:00 ч.              5 св. места/18 

***

Ир. Стайкова  – МАТ- 13:45 –  15:45 ч.              4 св. места/12         

Н. Димова  – БЕЛ – 16:00 – 18:00 ч.                5 св. места/12                             

***

Б. Георгиев  – БЕЛ- 13:45 –  15:45 ч.                6 св. места/15

Кр. Кръстев  – МАТ – 16:00 – 18:00 ч.                9 св. места/12     

Електронен Формуляр


 


ЗАПИСВАНЕ