Курсове за 7 клас – Неделни групи

ЛЯТНА КАМПАНИЯ за записване за учебната 2019/2020 г.

За нашите курсове за седмокласници можете да се запишете по един от следните два начина:

1. Като попълните този Електронен Формуляр

Забележка: Чрез електронния ни формуляр можете да се запишете само в блок – по двата предмета – БЕЛ и МАТ, като задължително ще получите потвърждение в рамките на 24 часа в работни дни. Ако искате да посещавате курс само по един от предметите, моля свържете се с нас.

2. Като позвъните в някой от офисите ни или с имейл на mejduchasie@gmail.com


Записване

Можете да се запишете за курс още сега. Внасянето на таксата очакваме да направите в рамките на седмица в офис на Образователен център “Междучасие” или на банковата сметка, изписана в потвърждението за записване.

*Групите, в които свободните места са изчерпани се свалят от сайта.

Можете да изберете курс от следните неделни групи:

Начало на курсовете – 15 септември, 2019 г.


Място на провеждане – IAЕГ
Начален час:
09:15 ч.

П. Алексиев – БЕЛ   – 9:15 – 11:15 ч.                                  

Св. Гьорева -МАТ – 11:30 – 13:30 ч               

 

В. Стоянова – МАТ- 9:15 – 11:15 ч.                   

Бор. Петрова -БЕЛ  – 11:30 – 13:30 ч                               


Св. Гьорева – МАТ- 9:15 – 11:15 ч.                                         

К. Тодоров -БЕЛ  – 11:30 – 13:30 ч                                          


Д. Василева – БЕЛ   – 9:15 – 11:15 ч.                                     

Ир. Стайкова -МАТ – 11:30 – 13:30 ч               


Бор. Петрова – БЕЛ   – 9:15 – 11:15 ч.                                    

Ир. Стайкова -МАТ – 11:30 – 13:30 ч                                                                 


Място на провеждане – I AЕГ
Начален час:
11:30 ч.

Бор. Петрова – БЕЛ   – 11:30 – 13:30 ч                                      

Ив. Симеонов -МАТ – 13:45 – 15:45 ч           

 

К. Тодоров – БЕЛ   – 11:30 – 13:30 ч                                      

Б. Кьосевска -МАТ – 13:45 – 15:45 ч           


Място на провеждане I AЕГ
Начален час:
13:45 ч.
Б. Георгиев – БЕЛ – 13:45- 15:45 ч.                                                 

Ем. Карлов – МАТ- 16:00- 18:00                                                 


Ем. Карлов – МАТ – 13:45- 15:45 ч.                        

Н. Димова – БЕЛ- 16:00- 18:00 ч                                      


Ив. Симеонов – МАТ – 13:45- 15:45 ч.                                          

П. Алексиев – БЕЛ- 16:00- 18:00 ч.