Курсове за 7 клас – Неделни групи

11 май – Начало на ЛЯТНА КАМПАНИЯ за записване за учебната 2019/2020 г.

За нашите курсове за седмокласници можете да се запишете по един от следните два начина:

1. Като попълните този Електронен Формуляр

Забележка: Чрез електронния ни формуляр можете да се запишете само в блок – по двата предмета – БЕЛ и МАТ, като задължително ще получите потвърждение в рамките на 24 часа в работни дни. Ако искате да посещавате курс само по един от предметите, моля свържете се с нас.

2. Като позвъните в някой от офисите ни или с имейл на mejduchasie@gmail.com


Записване

Можете да се запишете за курс още сега. Внасянето на таксата очакваме да направите в рамките на седмица след 11 май в офис на Образователен център “Междучасие” или на следната банкова сметка: ” ЕМ ПИ” ЕООД, IBAN: BG49CECB979010D3808600 BIC: CECBBGSF Централна Кооперативна Банка АД, Клон Дондуков, ул. Иван Вазов, номер 2 .

.

*Групите, в които свободните места са изчерпани, се свалят от сайта.

Можете да изберете курс от следните неделни групи:

Начало на курсовете – 15 септември, 2019 г.


Място на провеждане – IAЕГ
Начален час:
09:15 ч.

Б. Петрова  – БЕЛ- 9:15 – 11:15 ч.                                          

Ив. Симеонов – МАТ   – 11:30 – 13:30 ч                              Блок 1

 

Д. Василева  – БЕЛ- 9:15 – 11:15 ч.                                          

Ир. Стайкова- МАТ   – 11:30 – 13:30 ч                            Блок 2

 

В. Михаилова  – БЕЛ- 9:15 – 11:15 ч.                                          

Св. Гьорева – МАТ   – 11:30 – 13:30 ч                             Блок 3

 

Св. Гьорева  – МАТ- 9:15 – 11:15 ч.                                          

П. Алексиев – БЕЛ   – 11:30 – 13:30 ч                            Блок 4

 

В. Стоянова  – МАТ- 9:15 – 11:15 ч.                                          

Н. Димова – БЕЛ   – 11:30 – 13:30 ч                                Блок 5

 

П. Алексиев  – БЕЛ- 9:15 – 11:15 ч.                                          

Ив. Симеонов – МАТ   – 11:30 – 13:30 ч                                  Блок 6

 


Място на провеждане I AЕГ
Начален час:
11:30 ч.


В. Михайлова – БЕЛ — 11:30 – 13:30 ч                                

Ив. Симеонов – МАТ– 13:45- 15:45 ч.                          Блок 7

 

К. Тодоров – БЕЛ — 11:30 – 13:30 ч                        

Ив. Симеонов – МАТ– 13:45- 15:45 ч.                          Блок 8

 

Н. Димова – БЕЛ — 11:30 – 13:30 ч                        

Ем. Карлов – МАТ– 13:45- 15:45 ч.                          Блок 9

 

Ир. Стайкова- МАТ– 11:30 – 13:30 ч                        

Н. Димова – БЕЛ– 13:45- 15:45 ч.                               Блок 10

 

В. Стоянова – МАТ — 11:30 – 13:30 ч                        

Б. Георгиев – БЕЛ– 13:45- 15:45 ч.                               Блок 12

                                                                  


Място на провеждане I AЕГ
Начален час:
13:45 ч.

Б. Георгиев – БЕЛ — 13:45- 15:45 ч.                        

Ив. Симеонов – МАТ– 16:00- 18:00 ч.                                Блок 13

 

Ем. Карлов- МАТ– 13:45 – 15:45 ч.                     

Б. Георгиев – БЕЛ– 16:00- 18:00 ч.                                   Блок 14

 

Ив. Симеонов- МАТ — 13:45 – 15:45 ч.                     

Н. Димова – БЕЛ — 16:00- 18:00 ч.                                   Блок 15

 

В. Михаилова – БЕЛ — 13:45 – 15:45 ч.                        

Ив. Симеонов – МАТ– 16:00 – 18:00 ч.                          Блок 16

 

К. Тодоров – БЕЛ — 13:45 – 15:45 ч.                        

Ем. Карлов – МАТ — 16:00 – 18:00 ч..                            Блок 17